Zarabiaj z upCPM.pl


Najwyższe stawki CPM
w Polsce !

W tej chwili najwyższa możliwa stawka to aż 50 groszy za 1000 unikalnych wyświetleń! Wypłaty realizowane są najszybciej jak to możliwe, minimalna kwota wypłaty to 40zł.

Dwu-poziomowy system poleconych !

Jako pierwsi spośród programów rozliczających się z partnerami w systemie CPM wprowadziliśmy aż dwu-poziomowy system poleconych. Prowizja wynosi 10% z poziomu pierwszego oraz 2% z poziomu drugiego.

Tematyczne reklamy !

Do każdej strony przygotowujemy indywidualne zestawienie, dzięki czemu wszystkie bannery reklamowe są dobrane tematycznie do Twojej strony !

Pasywny dochód !

By zarabiać jako partner, wystarczy, że umieścisz kod reklamowy na swojej stronie! Ponadto upCPM.pl nie wymaga żadnej aktywności by czerpać zyski z poleconych.

Dokładne statystyki

Każdy partner po rejestracji otrzymuje dostęp do panelu pozwalającego dodawać kolejne strony oraz szczegółowo analizować statystyki zarobków !

Popularne formaty !

W swojej ofercie mamy najpopularniejsze formaty reklam : 750x100, 160x600, 300x250. W odróżnieniu od konkurencji pozwalamy na negocjacje i oprócz standardowych, przygotowujemy również indywidualne, dostosowane pod potrzeby aktywnych partnerów, rozmiary reklamowe.

Zarejestruj się!