O Nas

Serwis upCPM.pl istnieje od maja 2015 roku. Jesteśmy stosunkowo młodym systemem rozliczającym się z partnerami przy pomocy stawek CPM (ang. Cost per thousand, M jako rzymskie 1000). Wszystkim posiadaczom witryn internetowych umożliwiamy czerpanie pasywnego zysku naliczanego na podstawie samego ruchu na stronie. Stawki wahają się od 0,20zł do 0,50zł za 1000 unikalnych odsłon. Stawkę dla danej witryny ustala się na podstawie jakości strony oraz umiejscowienia wygenerowanego kodu reklamowego.

 

Witryna upCPM.pl działa w oparciu o specjalnie zaprojektowany pod potrzeby naszych partnerów skrypt. Każdy partner po rejestracji otrzymuje dostęp do panelu pozwalającego dodawać kolejne strony oraz szczegółowo analizować statystyki zarobków. Ponadto każdy partner ma możliwość uczestnictwa w dwu-poziomowym systemie poleconych. Prowizja wynosi 10% dla poziomu pierwszego oraz 2% dla poziomu drugiego. upCPM.pl nie wymaga żadnej aktywności by czerpać zyski z poleconych. W tej chwili wypłaty realizowane są na krajowe rachunki bankowe oraz w razie potrzeby na konta PayPal.

 

Współpracujący partnerzy, którzy generują naturalny, wysoki ruch, mogą liczyć na pewne odstępstwa od normy. W odróżnieniu od konkurencji pozwalamy na negocjacje i oprócz standardowych, przygotowujemy również indywidualne, dostosowane pod potrzeby partnerów, rozmiary reklamowe. W tej sprawie należy kontaktować się z naszym supportem.


Dowiedz się więcej o monetyzacji ruchu